Главная       Контакты       Новости       Статьи       Эскизы узоров       Калькулятор

 

 

"Горячая линия"

 

(097) 662-0008

(044) 338-4820

(093) 547-9834

(099) 531-0073

 

E-mail:

 

uabrama@meta.ua

 

 

Услуги:

 

Полимерная
порошковая
покраска

 

Холодная
оцинковка

 

 

Новинки:

 

 

    Козырьки

 

 

    Решётки

 

 

    Ворота

 

 

    Заборы

 

 

    Ограждения
     для балкона

 

 

    Навес над
     кондиционером

 

 

 

Ворота

Заборы

Калитки

Решётки

Лестницы

Перила балкона

Качели

Козырьки

Навес над двором

Бронедвери

Двери всех видов

Профнастил

Металлочерепица

Гибка

   Наши изделия:

Козырек над входом:
сварной, кованый,
из поликарбоната
Металлические
ограждения - их типы
и варианты монтажа
Откатные ворота -
виды и преимущества
Дачные заборы:
особенности стройки
Решётки на окна:
защита вашего дома
Кованые и сварные
заборы
Заборы и ограждения
из профнастила
Заборы и ограждения
из сетки рабица
Заборы из металла:
недорого и надёжно
Замки и аксессуары
для входных дверей
Оконные решётки:
их виды и особенности

 

     Ковані вироби та художня ковка

 

 

Художня ковка - це стародавнє мистецтво, котре багато сторічь користувалося попитом у різних народів та суспільств.

 

Сьогодні, коли сучасні технології домінують практично у кожній сфері людського життя, художня ковка багато в чому зберегла давні засоби та старовинні прийоми створення витворів майстрами ковальского діла.

 

     

 

На сьогоднішній день, ковані вироби Київ є надзвичайно популярними завдяки своєму високохудожньому естетичному вигляду і, водночас, міцності та надійності металевих виробів. Найчастіше використовуються такі ковані вироби Київ, як ковані решітки на вікна, ковані ворота, ковані паркани, ковані калитки, ковані перила для сходів та, навіть, ковані броньовані двері. Звичайно, зараз при виробництві всіх вищеперелічених предметів використовуються різноманітні сучасні пристрої та сучасне обладнання, але безпосередньо художні вироби роблять майстри за допомогою інколи давніх засобів та знарядь. Тому тільки справжній майстер ковальської справи зможе зробити дійсно красивий та оригінальний вироб, що прикрасить Вашу оселю, дім або подвір'я.

 

У нас Ви можете замовити ковані вироби Київ за своїми розмірами (наприклад, віконні решітки, ворота тощо) та вибрати потрібний малюнок і узор для Вашого виробу (у нас є у великій кількості ескізи кованих виробів). Художня ковка Київ - це можливість зробити неповторним своє житло та окремі елементи побуту, водночас будучи впевненими у їх надійності та довговічності.

 

Запрошуємо Вас заказати потрібний кований вироб у нашій ковальській майстерні виробничого підприємства "УА-Брама" (м. Київ), що спеціалізується на таких напрямках, як художня ковка Київ, ковані вироби Київ на замовлення. Швидке виконання та наявність у нас досвідчених фахівців і спеціального обладнання, вкючаючи традиційні ковальські засоби, зробить кований витвір справжньою гордістю Вашого помешкання. Чекаємо Вас у нашій ковальській майстерні!

 

 

Бронедвери на заказ Киев от производителя    Решетки на окна Киев и Киевская область    Ковані вироби Київ, художня ковка Київ    Садовые качели Киев от производителя